page_banner

Termékek

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + BIDI-t 10GBASE-BX Ethernet kapcsolatokban történő használatra tervezték. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 és SFP + MSA, FCC 47 CFR 15. rész, B osztály és Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeknek.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A TM-4DDDG / GD-243E kétirányú 10Gb / s (SFP +) adó-vevők megfelelnek a jelenlegi SFP + Multi-Source Agreement (MSA) specifikációnak. Megfelelnek a 10GBASE-LR / LW Ethernet, a SONET OC-192 / SDH és a 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L szabványoknak.
    Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeknek.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + BIDI-t 10GBASE-BX Ethernet kapcsolatokban történő használatra tervezték. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 és SFP + MSA, FCC 47 CFR 15. rész, B osztály és Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeknek.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + BIDI-t 10GBASE Ethernet-összeköttetésű szálcsatornákban és WDM-alkalmazásokban történő felhasználásra tervezték. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 és SFP + MSA, FCC 47 CFR 15. rész, B osztály és Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeknek.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + CWDM sorozatú optikai adó-vevõt szálkommunikációs alkalmazásokhoz tervezték, például 10G Ethernet, amely teljes mértékben megfelel az SFP + MSA SFF-8431 specifikációinak.
    Ezt a modult egymódú szálakhoz tervezték, és a CWDM hullámhosszának névleges hullámhosszán működik.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + CWDM sorozatú optikai adó-vevõt szálkommunikációs alkalmazásokhoz tervezték, például 10G Ethernet, amely teljes mértékben megfelel az SFP + MSA SFF-8431 specifikációinak.
    Ezt a modult egymódú szálakhoz tervezték, és a CWDM hullámhosszának névleges hullámhosszán működik.
    Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + CWDM sorozatú optikai adó-vevõt szálkommunikációs alkalmazásokhoz tervezték, például 10G Ethernet, amely teljes mértékben megfelel az SFP + MSA SFF-8431 specifikációinak.
    Ezt a modult egymódú szálakhoz tervezték, és a CWDM hullámhosszának névleges hullámhosszán működik.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + CWDM sorozatú optikai adó-vevõt szálkommunikációs alkalmazásokhoz tervezték, például 10G Ethernet, amely teljes mértékben megfelel az SFP + MSA SFF-8431 specifikációinak.
    Ezt a modult egymódú szálakhoz tervezték, és a CWDM hullámhosszának névleges hullámhosszán működik.
    Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + SR-t 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokban történő felhasználásra tervezték multimódusú szálon keresztül. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW és 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I szabványoknak. A digitális diagnosztikai funkciók kétvezetékes soros interfészen keresztül érhetők el, az SFF-8472 szabvány szerint.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optikai adó-vevő

    A 10 Gb / s-os továbbfejlesztett, kis formátumú, dugaszolható SFP + adó-vevőket 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokban történő használatra tervezték, akár 10 km-re az egymódú szálon keresztül. Kompatibilisek az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, és 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L digitális diagnosztikai funkciók 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhetők el. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optikai adó-vevő

    A 10 Gb / s-os továbbfejlesztett, kis formátumú, dugaszolható SFP + adó-vevőket 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokban történő használatra tervezték, akár 20 km-en keresztül, egymódú szálon keresztül. Kompatibilisek az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, és 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L digitális diagnosztikai funkciók 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhetők el. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optikai adó-vevő

    A 10 Gb / s-os dugaszolható SFP + adó-vevők továbbfejlesztett kis formátumú, dugaszolható SFP + adó-vevők, amelyeket 10 gigabites többsebességű összeköttetésekben terveztek használni, akár 40 km-es G.652 egymódú szálakig. Megfelelnek az SFF-8431 1, SFF-8432 2 és 10GBASE-ER / EW szabványoknak; támogatja a 4x, 8x és 10x Fibre Channel csatornákat, valamint a CPRI 2–8 opciókat, 40 km-nél több linket.
    A digitális diagnosztikai funkciók kétvezetékes soros interfészen keresztül érhetők el, az SFF-8472 szabvány szerint. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.