page_banner

Termékek

  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optikai adó-vevő

    A CFP adó-vevőket 100 gigabites Ethernet-összeköttetésekben tervezték használni 10 km-es egymodulos szálon, és megfelelnek a CFP MSA specifikációnak és az IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 szabványnak. A digitális diagnosztika az MDIO-n keresztül érhető el. A CFP LR4 megfelel az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optikai adó-vevő

    A CFP adó-vevőket 100 gigabites Ethernet-kapcsolatokban és 10x11,2Gb / s multimódusú OTN-ben való használatra tervezték. Megfelelnek a CFP MSA specifikációnak és az IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 szabványnak. A digitális diagnosztika az MDIO-n keresztül érhető el. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optikai adó-vevő

    A CFP2 adó-vevőket 100 gigabites Ethernet-kapcsolatokban tervezték használni 10 km-es egymodulos szálon keresztül, és megfelelnek a CFP MSA CFP2 HW specifikációnak és az IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 szabványnak. A digitális diagnosztika az MDIO-n keresztül érhető el, a CFP MSA Management Interface Specification előírása szerint.
  • 100Gb/s CFP2 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP2 850nm 100m DDM VCSEL optikai adó-vevő

    A CFP2 adó-vevőket 100 gigabites Ethernet-kapcsolatokban és 10x11,2Gb / s multimódusú OTN-ben való használatra tervezték. Megfelelnek a CFP2 MSA specifikációnak és az IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 szabványnak. A digitális diagnosztika az MDIO-n keresztül érhető el. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optikai adó-vevő

    A 100Gb / s CFP4-et 100GBASE Ethernet-hez tervezték. Megfelelnek a CFP MSA, az IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, az IEEE802.3bm CAUI-4 és a CEI-28G-VSR szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s CFP4 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP4 850nm 100m DDM VCSEL optikai adó-vevő

    A 100Gb / s CFP4-et 100GBASE-SR4 Ethernet-hez tervezték. Megfelelnek a CFP4 MSA, az IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 és a CAUI-4, valamint az OIF CEI-28G-VSR szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.