page_banner

Termékek

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    Az SFP28 adó-vevők nagy teljesítményű, költséghatékony modulok, amelyek támogatják a 25Gbps adatátviteli sebességet és a maximális 10km-es kapcsolathosszat SMF-en. 25 GBASE-LR Ethernet és 25,78125 Gb / s egy sávos 100GE LR4-hez tervezték. Megfelelnek az SFF-8402 és SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 és IEEE 802.3 szabványoknak a 25GBASE-LR, az FCC 47 CFR 15. rész, B osztály, a Telcordia GR-468-CORE szabványokkal.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optikai adó-vevő

    Az SFP28 adó-vevő egy nagyon kompakt optikai adó-vevő modul, amely 25 Gbit / s soros PECL vagy CML elektromos adatokat konvertál soros optikai adatokká, amelyek megfelelnek a 25 GBASE-SR szabványnak. Nagysebességű tároló hálózatokhoz, számítógépes fürt keresztkapcsolathoz, egyedi nagysebességű adatcsövekhez és Inter Rack csatlakozáshoz tervezték. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432 és az IEEE 802.3ae 25GBASE-LR szabványoknak.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 CWDM4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adóvevő, amelyet 100G CWDM alkalmazáshoz terveztek FEC, Datacenter és Enterprise hálózati és egyéb optikai kapcsolatokkal. Megfelelnek az SFF-8636 specifikációnak, az IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 ER4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 100 gigabites Ethernet-alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az SFF-8665 Specification, az IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 és 112GBASE-OTU4 QSFP28 kettős sebességű 1310nm 100m DDM DML és PIN LC optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 LR4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 100 gigabites Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az SFF-8665 Specification, az IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optikai adó-vevő

    A 100 Gb / s QSFP28 SR4 a
    négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő és 100GBASE-SR4 és 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR alkalmazásokhoz tervezték. Megfelelnek az SFF-8665 Specification, az IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM kettős sebességű VCSEL MPO / MTP optikai adó-vevő

    A 100 Gb / s QSFP28 SR4 a
    négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő és 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR és CPRI10 alkalmazásokhoz tervezték. Kompatibilisek a QSFP28 MSA-kompatibilis, IEEE 802.3bm. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS-6 követelményeinek.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 és 112GBASE-OTU4 QSFP28 kettős sebességű 1310nm 100m DDM DML és PIN LC optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 LR4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 100 gigabites Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az IEEE P802.3ba és az OTU4 4I1-9D1F szabványnak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 PSM4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 100GBASE-PSM4 és 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az SFF-8636 specifikációnak, az IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 PSM4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 100GBASE-PSM4 és 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az SFF-8636 specifikációnak, az IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optikai adó-vevő

    A 100Gb / s QSFP28 PSM4 egy négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő, amelyet 00GBASE-PSM4 és 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR alkalmazásokhoz terveztek. Megfelelnek az SFF-8636 specifikációnak, az IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 és a Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optikai adó-vevő

    A 10Gb / s SFP + BIDI-t 10GBASE-BX Ethernet kapcsolatokban történő használatra tervezték. Megfelelnek az SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 és SFP + MSA, FCC 47 CFR 15. rész, B osztály és Telcordia GR-468-CORE szabványoknak. Az optikai adó-vevő megfelel az RoHS követelményeknek.