page_banner

Termékek

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optikai adó-vevő

    A 40 Gb / s, 40 km-es QSFP + adó-vevő egy 40 km-es optikai kommunikációs alkalmazásokhoz tervezett adó-vevő modul. A kialakítás megfelel az IEEE P802.3ba szabvány 40GBASE-ER4 szabványának és a QSFP Multi-Source Agreement (MSA) szabványnak.
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optikai adó-vevő

    A 40 Gb / s 2 km-es QSFP + adó-vevő egy adó-vevő modul, amelyet 40 GBASE-LR4, InfiniBand QDR és DDR összeköttetésekhez és 40G Telecom kapcsolatok alkalmazásokhoz terveztek. A kialakítás megfelel az IEEE P802.3ba szabvány 40 GBASE-LR4 szabványának, valamint a QSFP Multi-Source Agreement (MSA) és QDR / DDR Infiniband adatátviteli sebességének
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO optikai adó-vevő

    A QSFP + adó-vevő modulokat 40 Gigabit / s sebességű összeköttetésekben tervezték használni párhuzamos multimódusú szálon keresztül, beleértve a négy 10 Gigabit / s-os kapcsolatokra való bontást. Kompatibilisek a QSFP + MSA és az IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 és IEEE 802.3ba 10GBASE-SR szabványokkal. A digitális diagnosztikai funkciók az I2C interfészen keresztül érhetők el, a QSFP + MSA előírásaival összhangban. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optikai adó-vevő

    A 40 Gb / s 10 km-es QSFP + adó-vevő egy adó-vevő modul, amelyet 10 km-es optikai kommunikációs alkalmazásokhoz terveztek. A kialakítás megfelel az IEEE P802.3ba szabvány 40GBASE-LR4 szabványának és a QSFP Multi-Source Agreement (MSA) szabványnak.