page_banner

Termékek

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Rövid leírás:

Az SFP28 adó-vevőket 25,78 Gb / s sebességű és 10 km-es összeköttetésig terjedő Ethernet-kapcsolatokban történő használatra tervezték. Ezek megfelelnek az SFF-8472 szabványnak, és kompatibilisek az SFF-8432 és az SFF-8431 megfelelő részeivel. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.


Termék leírás

termékleírás

Az SFP28 adó-vevőket 25,78 Gb / s sebességű és 10 km-es összeköttetésig terjedő Ethernet-kapcsolatokban történő használatra tervezték. Ezek megfelelnek az SFF-8472 szabványnak, és kompatibilisek az SFF-8432 és az SFF-8431 megfelelő részeivel. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.

Termékjellemző

Támogatja a 25,78125Gb / s soros optikai interfészt

Akár 10 km-es átvitel SMF-en

Hűtés nélküli DFB lézer és PIN-vevő

Melegen bedugható SFP28 lábnyom

Beépített digitális diagnosztikai funkciók

Single + 3,3 V tápegység

Az energiafogyasztás kevesebb, mint 1,3 W

Üzemi hőmérséklet: -40 ~ + 85°C

Belső CDR mind az adó, mind a vevő csatornán

Támogatja a CDR bypass-ot

SFP28 MSA csomag simplex LC csatlakozóval, kétirányú

Alkalmazás

25GBASE-BX 25G Ethernet

25,78125 Gb / s egy sávos 100GE LR4

Egyéb optikai kapcsolatok

Termékleírás

Paraméter Adat Paraméter Adat
Form Factor SFP28 Hullámhossz 1270nm / 1330nm
Maximális adatsebesség 25,78125 Gbps Max. Átviteli távolság 10KM
Csatlakozó LC simplex Média SM
Adó típusa 1270nm DFB

1330nm DFB

Vevő típusa PINTIA
Diagnosztika DDM támogatott Hőmérséklet tartomány 0–70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power -5 ~ + 2dBm Vevő érzékenysége <-13dBm
<-13dBm Energiafelhasználás 3,5 W Kihalási arány

3,5dB

1

Minőségi teszt

2

TX / RX jelminőség-tesztelés

3

Rate Testing

4

Optikai spektrum tesztelés

5

Szensztivitás tesztelése

6

Megbízhatóság és stabilitás tesztelése

Végfelület tesztelése

xinfu

Minőségi tanusitvány

safd (2)

CE tanúsítvány

safd (3)

EMC jelentés

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optikai adó-vevő