page_banner

Termékek

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optikai adó-vevő

Rövid leírás:

A 10 Gb / s-os továbbfejlesztett kis formátumú, dugaszolható SFP + adó-vevőket 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokban történő felhasználásra tervezték, akár 20 km-en keresztül, egymódú szálon keresztül. Kompatibilisek az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, és 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L digitális diagnosztikai funkciók 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhetők el. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.


Termék leírás

termékleírás

A 10 Gb / s-os továbbfejlesztett, kis formátumú, dugaszolható SFP + adó-vevőket 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokban történő használatra tervezték, akár 20 km-en keresztül, egymódú szálon keresztül. Kompatibilisek az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, és 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L digitális diagnosztikai funkciók 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhetők el. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.

Termékjellemző

Single Mode szálátvitel
SFP több forrásból álló csomag LC-csatlakozóval
Akár 10Gb / s adatkapcsolatok
Melegen csatlakoztatható képesség
Egyetlen + 3,3 V-os tápegység
Megfelel az IEEE802.3Z specifikációinak
Megfelel a Bellcore TA-NWT-000983 szabványnak
Az 1. lézerosztálynak megfelelő szembiztonság, megfelel az IEC60825-1 szabványnak

Alkalmazás

Gigabites Ethernet
Fibre Channel
WDM alkalmazás

Termékleírás

Paraméter Adat Paraméter Adat
Form Factor SFP + Hullámhossz 1310nm
Maximális adatsebesség 10 Gbps Max. Átviteli távolság 20km
Csatlakozó Duplex LC Média SMF
Adó típusa 1310nm DFB Vevő típusa PINTIA
Diagnosztika DDM támogatott Hőmérséklet tartomány 0–70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power minden sávon -4 ~ + 2dBm Vevő érzékenysége <-14dBm
<-14dBm Energiafelhasználás 3,5 W Kihalási arány

4dB

1

Minőségi teszt

2

TX / RX jelminőség-tesztelés

3

Rate Testing

4

Optikai spektrum tesztelés

5

Szensztivitás tesztelése

6

Megbízhatóság és stabilitás tesztelése

Végfelület tesztelése

xinfu

Minőségi tanusitvány

safd (2)

CE tanúsítvány

safd (3)

EMC jelentés

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optikai adó-vevő