page_banner

Termékek

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optikai adó-vevő

Rövid leírás:

A 100Gb / s CFP4-et 100GBASE Ethernet-hez tervezték. Megfelelnek a CFP MSA, az IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, az IEEE802.3bm CAUI-4 és a CEI-28G-VSR szabványoknak. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS követelményeinek.


Termék leírás

termékleírás

A CFP4 LR4 4 25Gb / s elektromos adat bemeneti csatornát alakít át 4 csatornás LAN WDM optikai jelgé, majd multiplexeli őket egyetlen csatornává 100Gb / s optikai átvitelhez. A vevő oldalon fordítva, a modul egy 100Gb / s optikai bemenetet multiplexel 4 csatornás LAN WDM optikai jelre, majd átalakítja őket 4 elektromos adat kimeneti csatornává.
A 4 LAN WDM csatorna központi hullámhossza 1295,56, 1300,05, 1304,58 és 1309,14 nm, mint tagja az IEEE 802.3ba-ban meghatározott LAN WDM hullámhossz-hálózatnak.

Termékjellemző

Melegen bedugható CFP4 MSA formai tényező
Adó: hűtött 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309,14nm)
Vevő: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G elektromos soros interfész (CEI-28G-VSR)
Akár 10 km-es elérés a G.652 SMF-hez
MDIO kezelőfelület digitális diagnosztikai megfigyeléssel
Single + 3,3 V tápegység
Duplex LC tartály
Üzemi hőmérséklet: 0 ~ 70oC
RoHS-6 kompatibilis

Alkalmazás

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Termékleírás

Paraméter

Adat

Paraméter

Adat

Form Factor

CFP4

Hullámhossz

4 LAN WDM

Maximális adatsebesség

103,1 Gbps

Max. Átviteli távolság

10km

Csatlakozó

Duplex LC

Média

SMF

Adó típusa

LAN-WDM EML

Vevő típusa

PIN kódot

Diagnosztika

DDM támogatott

Hőmérséklet tartomány

0–70 ° C (32–158 ° F)

Minőségi teszt

1

TX / RX jelminőség-tesztelés

2

Rate Testing

3

Optikai spektrum tesztelés

4

Szensztivitás tesztelése

5

Megbízhatóság és stabilitás tesztelése

6

Végfelület tesztelése

Minőségi tanusitvány

xinfu

CE tanúsítvány

safd (2)

EMC jelentés

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Előző:
  • Következő: