page_banner

Termékek

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM kettős sebességű VCSEL MPO / MTP optikai adó-vevő

Rövid leírás:

A 100 Gb / s QSFP28 SR4 a
négycsatornás, dugaszolható, párhuzamos optikai adó-vevő és 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR és CPRI10 alkalmazásokhoz tervezték. Kompatibilisek a QSFP28 MSA-kompatibilis, IEEE 802.3bm. Az optikai adó-vevők megfelelnek az RoHS-6 követelményeinek.


Termék leírás

termékleírás

A 100G QSFP28 négy iránysávot integrál mindkét irányba 100Gb / s sávszélességgel. Minden sáv 28 Gb / s sebességgel működhet 100 m átviteli távolságig az OM4 szál segítségével. Ezeket a modulokat úgy tervezték, hogy többmódusú szálas rendszerek felett működjenek, 850 nm névleges hullámhosszon.

Termékjellemző

Csatornánként akár 28Gb / s adatátviteli sebesség

Gyorsan bedugható QSFP28 formátum

4 csatornás 850 nm-es VCSEL tömb és PIN-fotó detektor tömb

perating case hőmérséklet: -20 - 75 ℃

Beépített digitális diagnosztikai funkciók

Single + 3,3 V tápegység

Alacsony energiafogyasztás <3,5 W

Alkalmazás

Rack to Rack

Adatközpont

Infiniband QDR, DDR és SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Termékleírás

Paraméter

Adat

Paraméter

Adat

Form Factor

QSFP28

Hullámhossz

850nm

Maximális adatsebesség

103,1 Gbps

Max. Átviteli távolság

100 m @ OM4

Csatlakozó

MTP / MPO

Média

MMF

Adó típusa

VCSEL 850nm

Vevő típusa

PIN kódot

Diagnosztika

DDM támogatott

Hőmérséklet tartomány

-20 - 70 ° C (32 - 158 ° F)

TX Power minden sávon

-8,4 ~ 2,4dBm

Vevő érzékenysége

<-9.2dBm

<-9,2dBm

Energiafelhasználás

3,5 W

Kihalási arány

3dB

1

Minőségi teszt

2

TX / RX jelminőség-tesztelés

3

Rate Testing

4

Optikai spektrum tesztelés

5

Szensztivitás tesztelése

6

Megbízhatóság és stabilitás tesztelése

Végfelület tesztelése

xinfu

Minőségi tanusitvány

safd (2)

CE tanúsítvány

safd (3)

EMC jelentés

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optikai adó-vevő